سلام

تو  این وبلاگ نظرات زیاد و پست هایی  رو دیدم  و خوندم که عقیده داشتند پسرها میتونن زود ازدواج کنن و دختره هم باید با سختی ها و کم و کاستی ها کنار بیاد تا زندگی رو غلتک بیفته و اوضاع بهتر بشه ، و خیلی ها هم عقیده داشتند که  در این صورت مرد بیشتر قدر زنش رو میدونه چون در روزهای سخت زندگی کنارش بوده .

و پسره هم به گناه آلوده نمیشه و دنبال رابطه نامشروع و دختر بازی و. نمیره  این اتفاق اصلا بد نیست و خیلی هم خوبه  به شرطی که هر دو بتونن با مشکلات عاقلانه و منطقی برخورد کنن و آستانه  تحملشون بالا باشه و با کوچکترین مشکل نخوان به  طلاق فکر کنن  ، ولی موضوعی که میخوام راجع بهش بحث کنم  این هست که :

پس چرا بعضی از آقایونی که زود ازدواج کردند بیشتر خیانت میکنند ؟! 

من دور و اطرافم خیلی آقایون رو دیدم که مثلا سن 20 سالگی ازدواج کردند و بعد از ازدواج تونستن با همراهی همسر دانشگاه برن و در کار هم موفق باشن و بعد از اینکه به نون و نوایی رسیدن  و صاحب خونه و ماشین و شغل خوب و درامد شدند  کم کم  کارشون به خیانت کشیده  تا جایی که با داشتن فرزند با دختران مجرد و حتی کم سن و سال دوست بودند و یا به دختران مجرد سن بالا پیشنهاد دوستی و ازدواج  دادن

ادامه مطلب

چگونه خودم رو از گناه کردن دور کنم

می خوام هزینه هایی که بابام صرف زندگیم کرده رو بهش برگردونم

چطور نفرتم رو از خواستگار قبلی از بین ببرم؟

هم ,رو ,ازدواج ,کم ,خیلی ,ها ,و بعد ,بعد از ,زود ازدواج ,و خیلی ,کنن و

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقالات اجتماعی و حقوقی دکتر پویا منصفی معرفی بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص کشور لایف استایل زنانه سان سرویس - تعمیرات فوق تخصصی انواع سیستم های صوتی و تصویری نمونه سوالات استخدامی بانک تجارت (فروردین 1400) وبلاگ فروشگاه دستکش کار دانلود آهنگ جدید نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک ها آموزش مقدماتی آردوینو وب مستران دیجیتال مارکتینگ